אודות-אופציה-2

הי אני חופית,

עורכת מקומון ועיתונאית לשעבר,

אחרי כמה Updates  שהשכלתי לעשות בזמן, הקמתי יחד עם צוות לעניין שחבל על הזמן, סטודיו למיתוג.

חברה שהיא One Stop Shop לכל צרכי השיווק והמיתוג העדכניים.

דווקא בגלל שבאתי מעולם התוכן והעריכה העיתונאית, ולא מהעולם הדיגיטלי, החיבור שלי למיתוג כחבילה, קרה באופן טבעי.

בשנים בהם ערכתי מקומון, הורגלתי להגיש מוצר מוגמר מכל הבחינות. כזה שהנראות שלו מצוינת, התכנים מעולים, כל החלקים שמרכיבים את המגזין, מתחברים בתזמון מדויק והכול ערוך ברוח אחת.

כשנפרדתי מעולם העיתונות הכתובה והתחלתי ללמוד את המדיה החברתית, לא הצלחתי לגשת רק לדבר אחד בלבד, כמו פייסבוק למשל. הרי איך אפשר לפתוח דף עסקי אם הלוגו לא מספיק חזק ולא משדר את המסר שהלקוח רוצה להעביר, אם תמונת הקאבר לא מדברת באותה שפה או אם האתר לא מאופיין בהתאם למיתוג ואינו פרקטי מספיק כדי שאפשר יהיה להוביל אליו קמפיינים.

התהליך הלימודי שעברתי הוביל אותי לשבת באותו חדר עם פלנרים, אסטרטגים, מקדמים מהטובים בשוק, כאלו שאני מכנה היום מנטורים שלי. האסימונים שהם הפילו לי לגבי חשיבותם של אסטרטגיה ותכנון יסודי מקדים הם פנינים שאני מבקשת היום להעביר אליכם.

זה מדהים מה שתהליך אסטרטגיה יכול לעשות לכל קמפיין,לכל חברה, לכל מיתוג…

וכך קרה, שלאט לאט התגבשנו יחד לצוות מדהים של מוחות יצירתיים, כמו בחדר עריכה. יחד אנחנו משלימים את כל סל המוצרים השיווקיים שחברה/מוצר צריכים כדי להצליח: מאסטרטגיית מיתוג, גרפיקה ללוגו ולאתר, קופירייטינג לסלוגן, לתסריטים ולתכנים שיווקיים, מנהלי פייסבוק ואינסטוש, אפטריסטים ואנימטורים, בלוגריסטים, בקיצור " the whole shebang" כמעט!!!

ממליצים בחום

היחידה שהצליחה למצוא את קהל היעד שלי ולהביא לי אנשים לקורס בכל קמפיין
אתי הלל
כוחה של מודעות
עד שלא הגענו לחופית, לא האמנו ביכולת של הפרסום בפייסבוק לתרום לעסק שלנו. הגענו לפגישת ייעוץ חינם ומאז אנחנו לא עוזבים. עינת ומויישה שלומוביץ
עינת ומויישה
Designer
We came to Chofit from past experience. We only wanted her to manage our Facebook, but she did an amazing job changing our entire branding.
With much apritiation Danny Vaittsman
רציתי רק אתר, מכיוון שהיו חסרים לי כמה דברים בסיסיים, כמו לוגו וסמלים, חופית הוסיפה בעצמה מבלי להוסיף בתשלום
מוטי מזרחי
בעלים