מה אנחנו עושים

שפה גרפית מבדלת

תהליך מיתוג לעסק , מוביל למיקוד המסרים ולאפיון מדויק של הלקוח. מכאן הדרך ליצירת שפה גרפית מהממת ומותאמת ללקוח כבר סלולה.

אסטרטגיה למיתוג ועיצוב אתרים

בניית אתרי תדמית הפכו למוצר הדגל שלנו. היכולת לבדל ולאפיין בתהליך האסטרטגיה, מובילה ליצירת אתרי תדמית מרהיבים וייחודיים. 

אנחנו מבטיחות לכם שלאף אחד לא יהיה כמו שלכם ושיעוף לכם הסכך 🙂 כל פעם שתפתחו את האתר.

תוכן איכותי ושיווק תוכן

באנו מעולמות התוכן, לכן התוכן הוא שמכתיב את העיצוב. ביכולתנו לספק לכם תוכן איכותי גם לאתר וגם לבלוג.  כתבות, מאמרים שיעידו על מקצועיות ותוכן שיווקי שיסייע לכם בפרסום העסק.

מה כבר עשינו

מיתוג עסקי לחברות ופרטיים
תהליך אסטרטגיה ומיתוג לחברה אמריקאית

Nobel Relocation

לשעבר NOBEL VAN LINES חברה שגדלה מחברת הובלות לחברת שילוח בינ"ל. וחיפשה מיתוג מחדש.

פיתחנו שפה מבדלת שתבליט אותם בשוק האמריקאי, עם מראה רענן ואמיץ, כמו שני הבעלים של החברה.

כחלק מהמיתוג שינינו שם וסלוגן נבחר על פי החשש שהכי צף בשאלון לקוח שהכנו. בהתאם לאסטרטגיה ולרוח המיתוג נבנה אתר מהמם אליו הכנסנו אלמנטים מיוחדים שנבנו עבור החברה וממחישים את העשייה.

בין יתר העבודה, הכנו להם סרטונים ועבדנו המון על תכנים, כך שהיום הם שילוח נחשבים לכוכבים עולים בשוק השילוח הבין לאומי האמריקאי

 

אזהרה צוות הארט לא יסלח לכם אם לא תפתחו קודם בדסקטופ
תהליך אסטרטגיה ומיתוג למעצבת פנים

Diana Rakov

מעצבת פנים לעשירון העליון, מעצבת בסגנון קלאסי עשיר. טעם לא יום יומי ולא לכל אחד.

חתך אוכלוסיה יחסית מוגדר. מכיוון שקהל היעד של דיאנה לא מסתובב ברשתות החברתיות הכנו כתבה שמיועדת להכנס למגזין "ליברל" היוקרתי. הסיפור של דיאנה אופיין בצבעים נשיים (פודרה), עם חוזק ועצמה (שחור), הכל בוהק ומבריק עם לשדר יוקרה ונופח מסתוריות. כל התכונות שבולטות אצלה ומובילות את הסיפור שלה.

משפטי האווירה ששזרנו לה:

UpScale Creation,  I Design what you desire…..

מלווים אותה באתר ומחזקים את תחושת הייחודיות של המותג שהיא.

תהליך אסטרטגיה ומיתוג עסקי לחברה לניהול פיננסי

Profitian Finance

חברת פרופישיאן היא חברת "על חלל" לניהול פיננסיים, שני שותפים בשנות ה-40 לחייהם, גבר ואישה, שיצאו מחברות גדולות ופתחו יחד את הפירמה שלהם. התחושה הראשונה שמתקבלת היא שיש על מי לסמוך, ולכן הסלוגן שנבחר EXPECT MORE.

הוויב הקליל והחיבור הכיפי של היחסים בין כל העובדים, הביאו אותנו לבחור מראה צעיר, קצת ניו יורקי ואפילו פינקנו אותם עם משפט אווירה במתנה שיהיה להם לקשט את קירות המשרדים החדשים.

Liz Shemesh

ליז הגיעה אלינו לחפוז, היא כבר ניהלה עסקים בחייה ואפילו בנתה אתרים. אבל לשלב החדש בחייה, לא הצליחה לשדר דרך האתר שבנתה את כל מה שהיא עושה.

אחרי תהליך אסטרטגי קליל, הבנו שהעודף ידע ויכולות צריכים להשתקף כבר בדף הבית. ובפעם הראשונה אי פעם, עיצבנו את הבלוג בעמוד הבית. כך שמי שנכנס כבר נמשך הלאה אל התכנים שיש לליז להעביר ודף הבית כבר עושה חלק מעבודת השיווק.

התוצאה לא רק פרקטית גם יפהפייה. נשמח אם תציצו בדסקטופ לפני המובייל.

עוד כל מיני

עוד הצצה לחלק מהעבודות שלנו…

אם אתם מעוניינים לעבור תהליך אסטרטגיה עסקי או אישי, אתם מוזמנים ליצור קשר